Skocz do zawartości
Ojgyn

Problem z FPS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Od dwóch dni mam ogromny problem ze spadkiem Fps w grze wczesniej było wszystko dobrze fpsy utrzymywały sie w przedziale od 60 do 35 niezależnie od miejsca pobytu i nagle mam max 30 ale bez przerwy spadaja z 30 nawet do 5-8 i nie ma znaczenia czy jestem na łysym polu czy w miescie,ustawienia grafiki tez nie mają zadnego wplywu na fps na low i high jest tak samo nawet w samym menu mam okolo 20.Dodam ze nic nie zmieniałałem w tym czasie w ustawieniach.Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pc

intel core i5 6600k 3,5Ghz podkręcony do 4,4Ghz

Gforce GTX 650Ti 1Gb

16 GB ram ddr4

plyta główna MSI z170A gaming m3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak pytam o lapka bo miałem podobnie, u mnie opcje zasilania były ustawione na oszczędzanie baterii a nie na wydajność. Jak przestawiłem to przyśpieszyło 2x. No ale ja mam lapka... A sterowniki ??? A masz może 2 karty grafiki? Może przestawiło na tą zintergrowaną?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

stery aktualne ze strony nvidi, integra jest w procku ale w panelu nvidi jest dobrze ustawione na docelową

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wczoraj miałem 2 spadki do nawet 1 fpsa w ciągu 5 minut, potem już nie miałem tego problemu. Też mam laptopa i podejrzewałem, że mi się samoczynnie przestawiła karta na zintegrowaną, ale później, jak i dziś już tego nie było. Ale upewnij się, że masz najnowsze sterowniki i ustawiasz maksymalną wydajność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem rozwiązany,przyczyną była moja płyta główna MSI jest tam taki przełącznik slow mode który po przełączeniu ustawia taktowanie procesora na 0.80Ghz tyle tylko że go w ogóle nie ruszałem xd po prostu się zepsuł (pewnie coś ze stykami) szukając info na necie dowiedziałem się że jest to bardzo często spotykany problem dlatego przestrzegam wszystkich przed płytami głównymi MSI z tym dziadostwem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My calą grupą wczoraj biegalismy i nagle wszyscy w tym samym momencie mielismy spadek klatek do 0 przez jakies 3 min

Dokładnie czasami tak bywa. Maximowi pomógł restart modemu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi