Skocz do zawartości
thedartox

OBS - czarny ekran przy nagrywaniu Dayz.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Korzystam z OBS w wersji 0.659b i OBS w wersji 17.0.0. Problem polega na tym, że gdy próbuję coś nagrać z DAYZ SA, to nie mogę, ponieważ jest czarny ekran.

Klikam na przechwytywanie gier, wybieram DAYZ i klikam rozpocznij nagrywanie...i nic. Dodam tylko, że w każdej grze, OBS działa mi normalnie. Problem występuje tylko w Dayz.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tez korzystam z wersji OBS 0.659b ;)

Zrób tak :

1. ustaw zgodność dayz , dayz x64 i dayz BE z Windows 7 i daj uruchamiaj jako Administrator

2. w opcjach gry Pełny ekran ale wyłącz Antialiasing

3. w OBS daj na przechwytywanie gry dayz x64 lub dayz (32bit) w zależnosci jaką wersję Dayz odpalasz i ustaw zgodność z Anticheat

Powinno działać, mi przynajmniej działa w ten sposób i przechwytuje na OBS grę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dayz, Dayz x64 i dayz BE mam ustawiony na zgosność z Windows 7, wyłączony Antialiasing i w OBS zgoność z Anti cheat. Odpalałem Dayz za pomocą (dayz,dayz x64 i dayz BE) jako administrator i w każdej sytuacji nie było obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam podobny problem, możliwe iż jest on identyczny.

Uruchamiam grę i wszystko działa.

Uruchamiam DayZ i czarny obraz, ale kursor, ten dayzowy widać, tylko nie ma całej reszty.

Powyższe porady nie pomogły.

Jeszcze jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi