Skocz do zawartości
Szeryf

Ciągły błąd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wyskakuje mi non stop taki błąd post-33739-0-93128000-1489212653_thumb.jpg

Już nie wiem co robić. Reinstalacja gry nic nie pomogła. Proszę o wskazówki.

Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Informatykiem nie jestem, ale według mnie plik, który ma być odczytany, aby gra poprawnie działała ma w właściwościach zaznaczone "Tylko do odczytu". Nie wiem czy na pewno, ale jeśli nie znajdziesz innych możliwych rozwiązań, spróbuj naprawić to sprawdzając czy przynajmniej najważniejsze pliki Dayz mają odznaczoną tą opcję. Nie uważam, że mogłoby to pomóc, ale jeśli nie ma innych rozwiązań warto by popróbować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Informatykiem nie jestem, ale według mnie plik, który ma być odczytany, aby gra poprawnie działała ma w właściwościach zaznaczone "Tylko do odczytu". Nie wiem czy na pewno, ale jeśli nie znajdziesz innych możliwych rozwiązań, spróbuj naprawić to sprawdzając czy przynajmniej najważniejsze pliki Dayz mają odznaczoną tą opcję. Nie uważam, że mogłoby to pomóc, ale jeśli nie ma innych rozwiązań warto by popróbować.

Jeszcze  jakbym był w stanie ten plik zlokalizować...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze  jakbym był w stanie ten plik zlokalizować...

Poszukaj w folderze z grą, nie takie hop siup. Trochę trzeba poszukać lub poszukaj innych sposobów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tematów z pamieć nie może być read, czy memory cant be read było na forum dużo. Poszukaj albo wpisz sobie w googla treść tego błędu w odniesieniu do dayz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

reinstalacja gry mogla nie pomoc ponieważ niektóre pliki zostają w folderze nawet po odinstalowaniu. spróbuj odinstalować a następnie wywalić folder Dayz cały, spójność plików?, Battleye? kod błędu może posłużyć ci w google do wyszukania podobnych problemów na forach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi