Skocz do zawartości
Damian998

Problem z okiełznaniem serwera

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Jestem nowy na forum a w dayz gram dopiero kilka dni i mam pewien problem. Chodzi mi o serwer Zero Dead DayZ Chernarus 1.8.8. Chcialbym się dowiedzieć co to za rodzaj serwera, czy jest on z jakimiś modami czy nie. Ciekawi mnie np. to dlaczego nigdzie nie mogę znaleźć ubrań a picie jest tylko w puszkach, zadnych butelek oraz manierek. Wszyscy sa tak samo ubrani, poza dwoma gosciami ktorych widzialem wczoraj i byli ubrani jak zolnierze oraz posiadali hełmy. Ktoś podpowie o co chodzi na tym serwerze bo sie gubie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytasz w temacie od gry Dayz, a po tym 1.8.8 strzelam, że grasz w moda do army 2?

Wejdź sobie na wiki moda i obejrzyj jakie są przedmioty i np ubrania. W modzie nie zbierasz tylu ciuchów jak w SA, no chyba, że

grasz w inne mody, które dodawały inne skiny postaci.

Ogólnie w modzie miałeś skórkę survivalowca, bandyty jak zabiłeś bodajże 2 survivalowców. Mogłeś być teź hero. Z innych "ubiorów" mogłeś założyć gillie suit, i tam jeszczcze jeden mundur.

Å»arcia jest trochę rodzai. Zerknij w wiki bo za dużo by tu gadać, a i ja w moda ostatnio grałem w 2014 to i tego co w ostatnich patchach dodawali nie znam lub nie pamiętam już ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi