Skocz do zawartości
Grochu

Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem konto steam za walutę w grze.Koleś który sprzedał mi konto otrzymał je za gm do gry.Pierwszy właściciel konta zgłosił kradzież i otrzymał dostęp do konta.Moje pytanie jest takie, jak mogę je odzyskać i czy w ogóle się da.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgłosić w/w oszustwo na policje? Å»eby nie było że później Ty zostaniesz oskarżony o paserstwo. Ewentualnie sam się z typem dogadaj co ci lewe konto sprzedał. W razie W niech ktoś mnie poprawi jak się mylę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale napisałeś ze konto jest skradzione. A ty kupiłeś kradzione konto. A kupowanie kradzionych rzeczy to paserstwo. Nie wiem, pisz do typa z którym interes robiłeś i tyle

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Grochu. Sprzedawanie i kupowanie kont Steam jest nielegalne. Nieważne, czy kupisz je za PLNy, czy Eurogąbki - handel kontami Steam jest zabroniony regulaminem Steam. Nie chcę uprawiać czarnowidztwa, ale Å»ADNE oficjalne źródło (jak support Steam) Ci nie pomoże, a może jeszcze bardziej zaszkodzić. Albo się ugadasz z tym gościem albo nic z tym nie zrobisz. Załóż własne konto Steam i ciułaj grosiki na własną bibliotekę gier.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam kupiłem konto steam za walutę w grze.Koleś który sprzedał mi konto otrzymał je za gm do gry.Pierwszy właściciel konta zgłosił kradzież i otrzymał dostęp do konta.Moje pytanie jest takie, jak mogę je odzyskać i czy w ogóle się da.

Prawdopodobnie po prostu zostałeś wych..any przez zgraną ekipę, która w ten sposób oszukuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi